Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В НАЗК затверджено План заходів щодо запобігання корупції

November 29, 2016

На засіданні НАЗК затверджено План заходів щодо запобігання корупції.  Таке рішення прийнято на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2016 року № 803-р.
Відповідно до Плану, Національне агентство з питань запобігання корупції створить механізм залучення громадськості до формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики. Метою створення такого механізму є формування нетерпимості до будь-яких видів корупційних проявів та мотивація громадян до активної протидії корупції. 
Також в рамках Плану заходів буде розроблено Типову антикорупційну програму юридичної особи та Методичні рекомендації щодо запобігання корупції у приватному секторі.Одночасно НАЗК визначить заходи щодо підвищення ефективності роботи уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції у діяльності державних органів шляхом розроблення методичних рекомендацій, надання роз’яснень, консультаційної допомоги тощо.
Поряд з цим НАЗК розробило тренінговий навчальний курс для працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Такі заходи сприятимуть формуванню єдиної практики застосування норм антикорупційного законодавства посадовими особами вказаних органів.

Із Планом заходів можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-NAZK-utverzhden-Plan-meropriyatij-po-predotvrashheniyu-korrupcii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!