Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У Мінекономіки складатимуть протоколи про адмінправопорушення

March 25, 2016

Уповноважені Мінекономрозвитку посадові особи складатимуть протоколи про два адмінправопорушення - порушення порядку держнагляду у сфері господарської діяльності та невиконання законних вимог посадових осіб з Мінекономіки. Протоколи складаються щодо посадових осіб органів державного нагляду (контролю).
Відповідна інструкція з оформлення матеріалів про вже згаданих правопорушення, визначені ст. 16621 і 18844 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена проектом наказу Мінекономіки, який розміщений на сайті Міністерства.
Цим проектом також передбачено затвердження форми протоколу про адміністративне правопорушення та журналу реєстрації таких протоколів.
Уповноважені посадові особи, які мають право складати протокол про адміністративні правопорушення, визначаються наказом Мінекономрозвитку.
Якщо правопорушення вчинено кількома особами, то протокол складається на кожну людину окремо. У разі вчинення однією особою кількох окремих адміністративних правопорушень протоколи складаються щодо кожного з вчинених правопорушень.
Протокол складається українською мовою. Не допускається заповнення протоколу олівцем, закреслення чи виправлення відомостей, що заносяться до протоколу, а також внесення додаткових записів після того, як протокол підписаний особою щодо якої він складений.
При викладенні обставин правопорушення у протоколі вказуються місце та час його вчинення, суть правопорушення, які саме протиправні дії чи бездіяльність вчинила особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, і які положення законодавства цим порушено.
Особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, пропонується надати письмове пояснення по суті вчиненого правопорушення, яке вноситься до протоколу.
Протокол про адміністративне правопорушення складається у двох примірниках, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Справа про адміністративне правопорушення із супровідним листом Мінекономрозвитку направляється до відповідного суду за місцем вчинення адміністративного правопорушення.
Також інструкцією передбачено порядок оформлення справи про адміністративні правопорушення.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/V-Minekonomiki-budut-sostavlyat-protokoly-ob-adminpravonarusheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!