Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В якому випадку можна поскаржитися в суд без сплати судового збору?

11 жовтня 2016 р.

Закон від 07.09.16 р. № 1491-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань" набув чинності 8 жовтня.
Законом спрощений доступ засуджених і взятих під варту осіб в суд при оскарженні ними рішень, дій та бездіяльності адміністрації установ виконання покарань або попереднього ув'язнення.
Встановлено, що засуджені та особи, взяті під варту, звільняються від сплати судового збору у справах, пов'язаних з питаннями, які вирішуються судом при виконанні вироку відповідно до статті 537 КПК, у разі відсутності на їх особових рахунках достатніх для сплати судового збору коштів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-kakom-sluchae-mozhno-pozhalovatsya-v-bez-uplaty-sudebnogo-sbora

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!