Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У яких випадках працівники контролюючих органів мають право вимагати інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках у банках у суб’єктів господарювання та/або банківської установи?

April 13, 2017

Контролюючі органи мають право запитувати та вивчати під час проведення перевірок первинні документи, що використовуються у бухобліку, регістри, фінансову, статистичну та іншу звітність, пов’язану з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів, виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Платник податків зобов’язаний надати посадовим (службовим) особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов’язані з предметом перевірки. Такий обов’язок виникає у платника податків після початку перевірки.
При цьому інформацію про обсяг та обіг коштів на рахунках платника податків контролюючі органи мають право безплатно отримувати від установ Національного банку України, банків та інших фінансових установ лише на підставі рішення суду.

(підкатегорія 135.04 ЗІР).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!