Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В яких випадках понижуючий коефіцієнт з ЄСВ не застосовується?

7 вересня 2015 р.

ДФС надала роз’яснення щодо застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ.
Так, якщо роботодавцем виконуються одночасно усі умови, передбачені п. 95 розділу VIII   «Прикінцеві   та   перехідні  положення» Закону від 08.07.10 р. № 2464-VI, у тому числі  у разі  нарахування заробітної плати за попередні періоди, то такий роботодавець може скористатися правом щодо застосування коефіцієнта до розміру єдиного внеску.
Якщо ж роботодавцем виконані одночасно усі умови, але хоча б по одній застрахованій особі здійснюється донарахування сум єдиного внеску до розміру мінімальної зарплати (виключенням є лікарняні, відпускні та допомога у зв'язку з вагітністю та пологами), коефіцієнт страхувальником не застосовується.
Також слід врахувати, що оскільки обчислення єдиного внеску здійснюється щомісяця на підставі бухгалтерських та інших документів, законодавством не передбачено перерахунок єдиного внеску за минулий період з метою застосування коефіцієнта.

Лист ДФС від 20.08.15 р. № 31041/7/99-99-17-03-20.


Новини за темою:
Визначення понижуючого коефіцієнта: як ураховувати відпусткові?
Щодо відображення у звітності ЄСВ понижуючого коефіцієнта ставки внеску. Порада від експерта редакції!
Порядок застосування понижуючого коефіцієнта до ставки ЄСВ. Порада від експерта редакції!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!