Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В яких випадках єдинники 2 та 3 групи при торгівлі на ринку повинні застосовувати РРО?

8 червня 2015 р.

Відповідно до п. 296.10 ПК платники єдиного податку другої і третьої (ФОП) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО.
Разом з тим, відповідно до Закону від 28.12.14 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» платники єдиного податку третьої групи з 1 липня 2015 року та платники єдиного податку другої групи з 1 січня 2016 року повинні застосовувати РРО.
Таким чином, при здійсненні діяльності на ринках ФОП на єдиному податку другої та третьої групи не застосовують РРО, однак, якщо діяльність здійснюється у стаціонарних приміщеннях, розташованих на території ринку (магазини, павільйони, приміщення контейнерного типу) або ці приміщення здаються в оренду, то такі платники повинні застосовувати РРО.

Листівка ДФС від 05.06.15 р.

Новини за темою:
Пам’ятка майбутнім користувачам РРО: від придбання РРО до формування Z-звіту
Нюанси застосування РРО платниками єдиного податку II-III груп

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!