Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

До Кабміну можна буде подати електронну петицію

July 26, 2016

Уряд прийняв постанову від 22.06.16 р. № 457 "Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України".
Документом визначено механізм розгляду такої електронної петиції для налагодження активної комунікації між владою і суспільством з важливих питань функціонування і розвитку держави.
Громадяни можуть звертатися з петиціями до Кабміну з питань, що належать до його компетенції, безпосередньо через Урядовий портал або через веб-сайт громадського об'єднання, яке здійснює збір підписів громадян на підтримку петиції.
Автор (ініціатор) петиції, як і громадяни, які бажають її підписати, повинні ідентифікуватися на сайті (зокрема, за допомогою Bank-ID, SMS, ЕЦП чи інших методів ідентифікації, передбачених відповідними сайтами).
Петиція публікується на Урядовому порталі протягом 2 робочих днів з дня направлення її автором (ініціатором). Дата опублікування петиції на Урядовому порталі, сайті громадського об'єднання є датою початку збору підписів громадян на її підтримку.
Петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування. Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не більше ніж протягом 10 робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду.
Не пізніше наступного робочого дня після закінчення терміну розгляду петиції на Урядовому порталі у відповідному розділі публікується оголошення з відповідним обґрунтуванням щодо підтримки чи не підтримки петиції.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Kabmin-mozhno-budet-podat-elektronnuyu-peticiyu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!