Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про відокремлені підрозділи

July 5, 2016

Чи повинна юрособа подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про відокремлені підрозділи, філії, представництва та в який термін вноситься дана інформація до Єдиного банку даних юридичних осіб/ Реєстру самозайнятих осіб?

Відокремлений підрозділ юридичної особи (у т.ч. філія, представництво) є платником податків. Він зобов’язаний стати на облік у контролюючих органах, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти пов’язані з оподаткуванням, через які здійснюється діяльність або щодо яких виникає обов’язок із сплати податків та зборів у відокремленого підрозділу шляхом подання до контролюючого органу повідомлення за ф. № 20-ОПП.
Юридична особа подає до контролюючого органу повідомлення за ф. № 20-ОПП щодо підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність юридичною особою, крім об’єктів оподаткування, відомості щодо яких надані до відповідних контролюючих органів відокремленими підрозділами такої юридичної особи в установленому порядку.
Контролюючий орган вносить до Єдиного банку даних юридичних осіб інформацію про об’єкти оподаткування протягом 30 днів після надходження повідомлення за ф. № 20-ОПП до контролюючого органу.
Таку відповідь розмістили фіскали у ЗІР, категорія 119.11.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uvedomlenie-po-f---20-OPP-s-informaciej-ob-obosoblennyx-podrazdeleniyax.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!