Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено обов`язкові постанови по морським портам

September 6, 2016

Згідно ст.17 Закону «Про морські порти України» затверджено нову редакцію обов'язкових постанов по морським портам.
Попередні Обов'язкові постанови були розроблені в початку 2000-х років і на сьогоднішній день вимагали кардинального перегляду. Зокрема, в нових документах відображені підвищені вимоги до безпеки мореплавання зважаючи на зростання інтенсивності судноплавства, тоннажність суден і змінені розміри морських портів.
Крім того, Обов'язкові постанови по портах були уніфіковані і приведені до єдиної структури. Найближчим часом Обов'язкові постанови по портах будуть перекладені на англійську мову. З українськими версіями можна ознайомитися в розділі «Обов'язкові постанови» на сайті.
Відзначимо, що в розробці документів брали участь фахівці служб капітанів морських портів, Міністерства інфраструктури, Міністерства юстиції, Укртрансіспекціі, представники профспілкових організацій. Обов'язкові постанови пройшли державну реєстрацію в Міністерстві юстиції.
На даний момент затверджені Обов'язкові постанови по 12 морським портам. Обов'язкові постанови по морському порту «Миколаїв» знаходяться в процесі затвердження.
Докладніше дивись за посиланням: http://mtu.gov.ua/news/27557.html.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdeny-obyazatelnye-postanovleniya-po-morskim-portam.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!