Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Ліцензійні умови з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення

November 28, 2016

Кабмін прийняв постанову від 23.11.16 р. № 852 "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення".
Документом затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.
Ці Ліцензійні умови визначають вичерпний перелік вимог, обов'язкових для виконання ліцензіатом, та вичерпний перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.
Даними вимогами, зокрема, визначено вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії, яка потрібна для надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Також прописані вимоги щодо виконання робіт з монтажу, технічного обслуговування систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних). В цілому документом врегульовані відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності щодо надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.
Також затверджено перелік послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdeny-Licenzionnye-usloviya-po-okazaniyu-uslug-i-vypolneniyu-rabot-protivopozharnogo-naznacheniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!