Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено нову Методику визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації

November 14, 2016

Мінекономрозвитку прийняло наказ від 05.10.16 р. № 1685 "Про затвердження Методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації".

Методика встановлює базові нормативи трудомісткості робіт з національної стандартизації, поправні коефіцієнти, порядок визначення трудомісткості, загальної трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації, що установлені Законом "Про стандартизацію" та національними стандартами.

Ця Методика застосовується:

- центральними органами виконавчої влади, які є замовниками виконання робіт з національної стандартизації за рахунок коштів державного бюджету;

- національним органом стандартизації під час надання послуг з національної стандартизації, які фінансуються відповідно до Закону.

Вищезазначена Методика може застосовуватися фізичними або юридичними особами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, які замовляють або надають послуги з виконання робіт з національної стандартизації, що фінансуються відповідно до Закону (крім коштів державного бюджету), у частині визначення трудомісткості робіт з національної стандартизації. Вартість робіт із стандартизації встановлюється на договірних засадах відповідно до законодавства.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdena-novaya-Metodika-opredeleniya-trudoemkosti-i-stoimosti-rabot-po-nacionalnoj-standartizacii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!