Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено нову інструкцію з автоматизованого обліку

August 16, 2016

МВС прийняло наказ від 04.07.16 р. № 595 "Про затвердження Інструкції з автоматизованого обліку адміністративних правопорушень".
Інструкція встановлює порядок ведення в центральному органі управління поліції, територіальних (в тому числі міжрегіональних) органах поліції автоматизований облік виявлених адмінправопорушень.
Автоматизований облік призначений для перевірки особи, яка вчинила правопорушення, на наявність (відсутність) даних про повторне протягом року вчинення однорідного порушення, за яке воно залучалося до відповідальності, аналізу стану застосування адміністративного законодавства органами поліції та формування статистичної звітності, в тому числі в сфері безпеки дорожнього руху.
Знімаються з автоматизованого обліку порушення відносно осіб, за якими було розпочато провадження у справі про адміністративне правопорушення, у разі закриття провадження у відповідності зі статтею 247 КоАП.
Зняття з обліку адміністративних правопорушень, скоєних особами, які притягнуті до відповідальності за їх вчинення, а також звільнених від відповідальності за іншими підставами, здійснюється в зв'язку з закінченням строків накладення стягнення або якщо після закінчення строків особа вважається не піддана адміністративному стягненню, відповідно до статей 38, 39 КУпАП.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdena-novaya-instrukciya-po-avtomatizirovannomu-uchetu

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!