Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено нову форму акта, що складається за результатами планової (позапланової) перевірки

September 5, 2016

Мінекономрозвитку прийняло наказ від 01.08.16 р. № 1262 «Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планової (позапланової) перевірки призначеного органу з оцінки відповідності чи визнаної незалежної організації щодо відповідності вимогам до призначених органів з оцінки відповідності чи визнаних незалежних організацій і виконання ними своїх обов'язків, установлених Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" та відповідними технічними регламентами».
Документом затверджено уніфіковану форму акта, що складається за результатами проведення планової (позапланової) перевірки призначеного органу з оцінки відповідності чи визнаної незалежної організації щодо відповідності вимогам до призначених органів з оцінки відповідності чи визнаних незалежних організацій і виконання ними своїх обов'язків, установлених Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" та відповідними технічними регламентами.
Так, нова форма включає в себе:
- перелік питань щодо проведення перевірки;
- опис виявлених порушень;
- перелік питань щодо здійснення контролю за діями (бездіяльністю) посадових осіб органу державного нагляду (контролю)*;
- пояснення, зауваження або заперечення щодо проведеної перевірки та складеного Акта перевірки;
- перелік нормативно-правових актів та нормативних документів, відповідно до яких складено перелік питань щодо проведення перевірки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdena-novaya-forma-akta-kotoraya-sostavlyaetsya-po-rezultatam-planovoj-vneplanovoj-proverki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!