Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Методику визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) газу по газосховищ

August 4, 2016

НКРЕКП прийняла постанову від 13.06.16 р. № 1131 "Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) газу по газосховищ, в яких застосовується режим регульованого доступу".
Документом затверджено Методику визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) газу по газосховищ, в яких застосовується режим регульованого доступу, застосовується НКРЕКП при розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) газу для суб'єктів господарювання, здійснюють зберігання природного газу, які мають у власності (користуванні) підземні сховища газу загальною ємністю понад 5 млн м3.
Положення затвердженої Методики поширюються на суб'єктів господарювання, які отримали або мають намір отримати ліцензію на здійснення господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, і є обов'язковими для виконання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdena-Metodika-opredeleniya-i-rascheta-tarifov-na-uslugi-xraneniya-zakachka-otbora-gaza-po-gazoxranilishh.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!