Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено стандарт соціальної послуги кризового втручання

August 17, 2016

Міністерство соціальної політики прийняло наказ від 01.07.17 р. № 716 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги кризового і екстреного втручання".
Державний стандарт застосовується для:
- організації надання соціальної послуги кризового і екстреного втручання особам, сім'ям, групам осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, в тому числі потерпілим від насильства в сім'ї;
- здійснення моніторингу та контролю за якістю надання соціальної послуги;
- визначення тарифу платної соціальної послуги.
Соціальна послуга в обсягах, визначених цим Державним стандартом, надається безкоштовно, за плату або з диференційованою платою.
У разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації послуга надається з урахуванням вимог, передбачених Кодексом цивільного захисту та іншими нормативно-правовими актами у сфері цивільного захисту.
Заява про соціальну послуги може подати потенційний одержувач, особа, якій стало відомо про кризову ситуацію, про що постраждав від насильства в сім'ї, служба (медична, правоохоронна, соціальна), державні та громадські організації.
Соціальна послуга надається негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику або подолання обставин, які її викликали. Після кризової роботи протягом 72 годин для подолання складних життєвих обставин особа або сім'я отримує інші необхідні соціальні послуги.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-standart-socialnoj-uslugi-krizisnogo-vmeshatelstva

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!