Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок розгляду реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на держреєстрацію

December 30, 2016

МОЗ прийняло наказ від 17.11.16 р. № 1245 "Про затвердження Порядку розгляду реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), та матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення на лікарські засоби, які зареєстровані компетентними органами Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарських засобів, що за централізованою процедурою зареєстровані компетентним органом Європейського Союзу".
Цей Порядок поширюється на готові лікарські засоби, які зареєстровані компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарські засоби, що за централізованою процедурою зареєстровані компетентним органом Європейського Союзу, для застосування на території цих країн чи держав - членів Європейського Союзу.
Крім цього, наказом виключено Порядок перевірки матеріалів, доданих до заяви про державну реєстрацію окремих лікарських засобів, щодо їх обсягу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-rassmotreniya-registracionnyx-materialov-na-lekarstvennye-sredstva-kotorye-podayutsya-na-gosregistraciyu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!