Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок розрахунку кошторисної зарплати при визначенні вартості будівництва

December 1, 2016

Мінрегіон прийняв наказ від 20.10.16 р. № 281 " Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів".
Порядок установлює механізм розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який ураховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ й організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
Розмір кошторисної заробітної плати обчислюється згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та враховує витрати на основну, додаткову заробітну плату, заохочувальні та компенсаційні виплати й відображається в прямих витратах відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-rascheta-smetnoj-zarplaty-pri-opredelenii-stoimosti-stroitelstva

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!