Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок проведення перевірок НАПК

September 13, 2016

НАПК прийняло рішення від 11.08.16 р. № 2 "Про затвердження Порядку проведення перевірок Національним агентством з попередження корупції".
Об'єктами перевірки є державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, юридичні особи, в тому числі політичні партії, у випадках, передбачених законами «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні».
Основними завданнями при проведенні перевірок є:
- визначення стану організації роботи з попередження та виявлення корупції в державних органах, органах влади АР Крим, органах місцевого самоврядування, зокрема з підготовки і виконання антикорупційних програм;
- встановлення можливих фактів порушення вимог Закону «Про запобігання корупції»;
- здійснення державного контролю за діяльністю політичних партій відповідно до вимог Закону «Про політичні партії в Україні»;
- своєчасне попередження, виявлення та вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень антикорупційного законодавства, законодавства у сфері фінансування політичних партій.
Перевірка може проводитися уповноваженою особою Національного агентства одноосібно або комісією, зі складу членів якої призначається керівник.
До участі в проведенні перевірки не повинні залучатися уповноважені особи НАПК, якщо обставини свідчать про наявність реального, потенційного конфлікту інтересів відповідно до вимог законодавства.
Планові перевірки проводяться не частіше одного разу на рік. Графік публікується на сайті НАПК.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-provedeniya-proverok-NAPK

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!