Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України

August 19, 2016

Мін'юст прийняв наказ від 05.08.16 р. № 2431/5 "Про затвердження Порядку формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України".
Єдиний реєстр приватних виконавців Украхни - сукупність відомостей про приватних виконавців України, які отримали в установленому законодавством порядку посвідчення, та інформації про їх діяльність, яку Міністерство юстиції отримує у процесі реалізації своїх повноважень як державного органу, що здійснює завдання і функції з реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.
Адміністратором Єдиного реєстру є державне підприємство "Національні інформаційні системи", яке забезпечує технічне і технологічне створення та супроводження програмного забезпечення Єдиного реєстру, надання доступу до нього, збереження і захист даних, що містяться в Єдиному реєстрі.
Доступ до інформації з Єдиного реєстру є безоплатним, здійснюється цілодобово і без обмежень на офіційному веб-сайті Мін'юсту із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-formirovaniya-i-vedeniya-Edinogo-reestra-chastnyx-ispolnitelej-Ukrainy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!