Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнюючий звіт про контрольовані операції: порядок заповнення та відповідальність

19 липня 2016 р.

Який порядок заповнення уточнюючого Звіту про контрольовані операції, якщо платник надав неповну інформацію або припустився помилок при заповненні Звіту, та яка передбачена відповідальність у разі самостійного виправлення помилок?

Форму Звіту про контрольовані операції (далі – Звіт) та Порядок складання Звіту про контрольовані операції затверджено наказом Міністерства фінансів УКраїни від 18.01.2016 № 8 (далі – Порядок).
Пунктом 3 розд. I Порядку визначено порядок самостійного виправлення помилок виявлених у раніше поданому Звіті.
Платник податку, який самостійно виявив помилки, зобов’язаний подати уточнюючий Звіт, про що робиться відмітка у графі 1 заголовної частини Звіту. 
Уточнюючий Звіт включає всю інформацію з раніше поданого Звіту (всі додатки разом з інформацією до додатків) із виправленням помилкових даних. 
Якщо платник виявив контрольовані операції, які були не задекларовані у Звіті, то такий платник сплачує штраф у розмірі 1% суми контрольованих операцій, незадекларованих у поданому Звіті, але не більше 300 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі незадекларовані контрольовані операції. 
Із врахуванням вимог п. 50.2 ст. 50 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі Звіти за будь-який звітний (податковий) період.
Зазначений порядок виправлення помилок викладений у листі ДФС від 14.04.2016 № 13362/7/99-99-19-02-02-17.
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 137.07.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utochnyayushhij-otchet-o-kontroliruemyx-operaciyax-poryadok-zapolneniya-i-otvetstvennost

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!