Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнено умови розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги

7 листопада 2016 р.

Президент підписав Закон від 06.10.16 р. № 1663-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги".
Законом, зокрема, надано нове визначення терміну "універсальна програмна послуга".
Так, визначено, що універсальна програмна послуга - перелік телерадіопрограм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмної послуги є обов'язковим і до складу якого входять такі телерадіопрограми:
- публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України";
- телерадіоорганізацій місцевої і регіональної категорій мовлення, що здійснюють мовлення в межах не більш як однієї області (або виключно в межах АРК, міст Києва та Севастополя), що відповідно до ліцензій на мовлення здійснюють ефірне телевізійне мовлення або цифрове мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, що використовується провайдером програмної послуги, за умови, що такі телерадіоорганізації не здійснюють ретрансляції програм інших мовників та не володіють іншими ліцензіями, що дозволяють здійснювати ефірне або багатоканальне мовлення в інших областях (регіонах) України;
- державного підприємства "Парламентський телеканал "Рада" або його правонаступника за умови наявності у нього ліцензії на мовлення.
Також передбачено, що провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги.
Для розповсюдження програм універсальної програмної послуги провайдер не зобов'язаний укладати договори з відповідними телерадіоорганізаціями.
Перелік програм універсальної програмної послуги затверджується Національною радою для населеного пункту (села, селища, міста, району, області, всієї України), на території якого провадить діяльність провайдер програмної послуги, з урахуванням виду технології, що використовується для провадження такої діяльності.
Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utochneny-usloviya-rasprostraneniya-programm-teleradioorganizacij-v-sostave-universalnoj-programmnoj-uslugi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!