Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнення термінології КЗпП у новому проекті ВР

28 липня 2016 р.

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4026а "Про внесення змін до статей 21 та 24 Кодексу законів про працю України щодо уточнення термінології".
У змінах до частини 1 статті 21 КЗпП України пропонується визначити, що трудовий договір укладається між  працівником та роботодавцем, яким є власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи інша, ніж працівник, фізична особа.
У свою чергу, у змінах до статті 24 КЗпП України пропонується виключити із частини 1 пункт 1, в якому передбачалося укладення трудового договору у письмовій формі у випадку проведення організованого  набору працівників. Пункт 6 цієї частини викладається таким чином, що із його змісту стає зрозуміло, що трудовий договір з фізичною особою-роботодавцем має укладатися у письмовій формі.
Внаслідок внесення змін до частини 2 статті 24 КЗпП України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, видання на його підставі наказу чи розпорядження власника або уповноваженого ним органу про прийняття його на роботу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.
Крім цього, вказана стаття КЗпП України доповнюється новою частиною, згідно з якою трудовий договір вважається укладеним, а працівник прийнятим на роботу, і тоді, коли наказ чи розпорядження про прийняття на роботу не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utochnenie-terminologii-KZoT-v-novom-proekte-VR

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!