Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнено Порядок позбавлення кваліфікаційного свідоцтва оцінювача майна

15 січня 2016 р.

Затверджено зміни до деяких нормативно-правових актів Фонду державного майна України.
Зокрема, внесено зміни до Положення про порядок роботи Екзаменаційної комісії.
Так, встановлено, що розгляд питань, пов'язаних з позбавленням кваліфікаційного свідоцтва (кваліфікаційного документа) оцінювача (його анулюванням), здійснюється за письмовим зверненням заінтересованих осіб (заявників). Заявники надсилають звернення на адресу Фонду держмайна. Звернення має містити аргументовані підстави для позбавлення кваліфікаційного свідоцтва (кваліфікаційного документа) оцінювача.
До звернення додаються такі документи: звіт про оцінку майна (акт оцінки майна) або належним чином оформлена його копія відповідно до вимог Національного стандарту України "Вимоги до оформлювання документів" ДСТУ 4163-2003, а також одна або декілька рецензій на нього (у разі наявності). До звернення можуть додаватися матеріали, які розкривають суть питання, зокрема судові рішення, листування з порушеного питання та інші документи.
Якщо письмове звернення не містить звіту про оцінку майна (акта оцінки майна), Фонд держмайна листом звертається до суб'єкта оціночної діяльності, для отримання такого звіту про оцінку майна (акта оцінки майна). У разі відсутності у письмовому зверненні рецензії на звіт про оцінку майна (акт оцінки майна) Фонд держмайна забезпечує його рецензування. Якщо за результатами рецензування звіт про оцінку майна (акт оцінки майна) визнано таким, що не відповідає вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності, є неякісним та (або) непрофесійним і не може бути використаний, Фонд держмайна направляє письмове звернення заявника та документи до нього на розгляд до секретаріату Екзаменаційної комісії.
Підстави для позбавлення кваліфікаційного свідоцтва (кваліфікаційного документа) оцінювача визначені абз. 2ст. 16 Закону "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

Наказ Фонду держмайна від 09.12.15 р. № 1886 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!