Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Безплатний доступ до вузькопрофільних інформаційних каналів у системі Ютека включено до передплати!

5 листопада 2015 р.

З Ютекою ви не пропустите жодної важливої зміни, оскільки редакції ретельно й оперативно відстежують усе нове, що з'являється в законодавстві і може вплинути на роботу підприємства або організації. Ми допоможемо вам швидко зрозуміти суть нормативних документів для застосування їх на практиці, а рекомендації експертів захистять вас від помилок.

Переваги системи

Безкоштовна правова база
Усі доповнення та поправки до законопроектів із бухгалтерської справи, найбільший архів з актуальним законодавством. Динамічна структура з документами, побудованими за вашими запитами.

Спілкування
Розширте своє коло спілкування із читачами, авторами і редакторами інформаційних каналів. Спілкуйтеся, діліться своїми записами та знаннями з іншими учасниками, співпрацюйте – піклуйтеся один про одного.

Календар
Відстежуйте всю інформацію та не упускайте нічого з виду за допомогою універсального календаря. Створюйте нагадування до своїх записів, стежте за нагадуваннями в публікаціях каналів і документах правової бази, тримайте руку на пульсі подій.

Моя база
Тепер усі необхідні документи – у структурованому каталозі, за допомогою якого можна швидко знайти правильні рішення. Створюйте замітки, інструкції та нагадування або зберігайте документи правової бази, публікації з інформаційних каналів системи, записи друзів і колег. Цікава й корисна інформація з найпопулярніших і перевірених джерел тепер завжди під рукою.

Швидкий пошук
Знаходьте всю необхідну інформацію швидко і зберігайте критерії пошуку для подальшої роботи. Інтелектуальний пошук допоможе з легкістю знайти всі записи й коментарі, папки й розділи, користувачів, а також будь-яку іншу інформацію всередині системи.

Безкоштовна реєстрація на www.uteka.ua

Для реєстрації та отримання двох безплатних каналів необхідно:
1. Заповнити анкету на сайті www.promo.balance.ua
2. Активувати два ютека-коди, які буде надіслано на вашу електронну пошту з інструкцією щодо їх активації для отримання доступу до безплатних каналів у системі www.uteka.ua.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!