Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Встановлення тарифів на теплову енергію за новою процедурою

5 серпня 2016 р.

НКРЕКП прийняла постанову від 31.03.16 р. № 528 Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.
Процедура застосовується НКРЕКП при установці тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для суб'єктів природних монополій, а також для суб'єктів господарювання на суміжних ринках, які здійснюють або мають намір здійснювати господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання, які отримали ліцензії НКРЕКП, і поширюється на таких суб'єктів при встановленні зазначених тарифів.
Ця процедура не застосовується при формуванні тарифів на виробництво теплової енергії теплоелектроцентралями, теплоелектростанціями, атомними електростанціями, когенераційними установками та установками з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.
Розрахунки тарифів виконуються заявником відповідно до вимог порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води і подаються в НКРЕКП разом із заявою як додатки.
Рішення про встановлення тарифів приймаються НКРЕКП на відкритих засіданнях, які проводяться після розгляду поданих документів та аналізу результатів фінансово-господарської діяльності заявника шляхом всебічного і повного з'ясування позицій всіх учасників відкритих засідань і оформляються постановою НКРЕКП.
Рішення про встановлення тарифів та їх структура публікуються на офіційному сайті НКРЕКП.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ustanovlenie-tarifov-na-teplovuyu-energiyu-po-novoj-procedure

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!