Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Встановлення відповідності контрольованої операції принципу «витягнутої руки»

19 січня 2017 р.

ДФС у листі від 16.01.2017 р. № 517/Г/99-99-12-03-07-14 нагадала, що контролюючий орган використовує ті самі джерела інформації, що й платник податків, якщо не доведено, що інші джерела інформації дають можливість отримати вищий рівень зіставності комерційних та фінансових умов операцій.
При цьому для зіставлення з метою оподаткування умов контрольованих операцій з умовами неконтрольованих операцій контролюючий орган не має права використовувати інформацію, яка не є загальнодоступною (зокрема, інформацію, доступ до якої наявний тільки в органів державної влади).
ДФС не уповноважена визначати перелік джерел, які містять відомості, що дають можливість зіставити комерційні та фінансові умови операцій для цілей трансфертного ціноутворення.
Отже, контролюючі органи не визначають на запити платників податків переліки джерел інформації, які мають використовуватись ними для встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки». Такі обставини можуть бути з’ясовані контролюючими органами лише під час здійснення заходів податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ustanovlenie-sootvetstviya-kontroliruemoj-operacii-principa-vytyanutoj-ruki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!