Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Встановлено жорстку економію бюджетних коштів

11 березня 2014 р.

Вводиться заборона на придбання форменого одягу, автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, здійснення витрат на обслуговування мобільних телефонів, оплату чартерних рейсів.
Без спеціального дозволу Уряду забороняється утворювати нові бюджетні установи, збільшувати чисельність працівників, заповнювати вакантні посади, видавати одноразові грошові винагороди держслужбовцям за сумлінну безперервну працю, здешевлювати вартість харчування для працівників. При цьому встановлюється обмеження на здійснення відряджень за кордон, використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів тощо.
Водночас передбачається проведення інвентаризації державних резиденцій, державних дач, будинків відпочинку, оздоровчих закладів, які перебувають на балансі органів державної влади та інших державних органів, державних підприємств. За результатами цього Фонд державного майна повинен внести пропозиції щодо їх подальшого використання.
Також встановлено обмеження щодо кількості заступників керівників органів виконавчої влади. Зазначається, що міністр матиме не більше чотирьох заступників, голови обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій – не більше трьох заступників, а голови районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій – не більше двох.
З метою ефективного використання страхових внесків державних соціальних фондів обмежено видатки на організацію роботи фондів, зокрема організаційно-управлінські витрати, капітальні вкладення, видатки на інформатизацію.
Крім того, ряду центральних органів виконавчої влади доручено вжити заходів щодо недопущення втрат бюджету. Зокрема, це стосується припинення діяльності конвертаційних центрів та «податкових ям», припинення схем нелегального обігу спирту, посилення контролю за обігом гуманітарної допомоги, повернення коштів, перерахованих з України фізичними та юридичними особами з ухиленням від оподаткування або отриманих злочинним шляхом тощо.
Також органам місцевого самоврядування та суб`єктам управління об`єктами державної власності рекомендовано вжити заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів.

Постанова КМУ від 01.03.14 р. № 65 набуде чинності з дня офіційного опублікування.


Новини за темою:

Новий уряд та програма діяльності
[d1252] 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!