Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Встановлено єдиний механізм формування вартості послуг з ідентифікації та реєстрації тварин

30 червня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 24.06.16 р. № 392 "Про встановлення режиму цінового регулювання вартості послуг з ідентифікації та реєстрації тварин".
Так, встановлено єдиний механізм формування вартості послуг з ідентифікації та реєстрації тварин на рівні держави, які надаються юридичним та фізичним особам - власникам тварин. Розрахунок цін на відповідні послуги здійснюватиме Держпродспоживслужба.
Прийняття постанови надасть можливість оперативно та ефективно здійснювати контроль за правильністю формування цін на послуги з ідентифікації та реєстрації тварин та уникнути довільного та необгрунтованого зростання їх вартості.
Режим цінового регулювання вартості послуг з ідентифікації та реєстрації тварин встановлено Кабінетом Міністрів України відповідно до норм Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України".
Нагадаємо, що формування вартості послуг з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин здійснювалося суб'єктом їх надання самостійно за принципом врахування виробничої собівартості та показника рентабельності Це призводило до відсутності прозорого механізму формування ціни та, відповідно, постійних звернень отримувачів таких послуг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ustanovlen-edinyj-mexanizm-formirovaniya-stoimosti-uslug-po-identifikacii-i-registracii-zhivotnyx

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!