Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Удосконалено порядок перевірок учасників ФГВФО

28 березня 2016 р.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рішенням від 11.02.16 р. № 136 затвердив зміни до Положення про порядок проведення перевірок учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Зокрема, Положення доповнено нормами, якими передбачено, що інспектор Фонду під час здійснення інспекційної перевірки має право здійснювати перевірку банку з питань повноти та достовірності ведення баз даних про вкладників із використанням програмного забезпечення Фонду.
При цьому керівник об'єкта перевірки зобов'язаний забезпечити формування та надання для перевірки працівникам Фонду баз даних про вкладників, але не пізніше 24 годин з часу отримання запиту від Фонду/інспекційної групи або у встановлений в такому запиті строк (термін).
Крім цього, визначено, що звіти про інспектування та матеріали перевірки є конфіденційною інформацією та власністю Фонду і не підлягають публічному розголошенню.
Фонду забороняється надавати матеріали перевірок третім особам, крім випадків, передбачених законом.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Usovershenstvovan-poryadok-proverok-uchastnikov-Fonda-garantirovaniya-vkladov-fizlic.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!