Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Удосконалено порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізосіб

31 березня 2016 р.

Рішенням ФГВФО від 03.03.16 р. № 284 затверджено зміни до Положення про порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізичних осіб.
Зокрема, цими змінами встановлено, що банки зобов'язані включати до змісту договорів банківського вкладу, договорів банківського рахунку умови гарантування Фондом відшкодування коштів за цим вкладом.
На вимогу вкладника при укладенні договору строкового вкладу йому повинно бути надано розрахунок його доходів та витрат, пов'язаних з розміщенням строкового вкладу, який повинен включати інформацію на дату звернення:
1)
суму нарахованих відсотків за весь строк розміщення вкладу, зазначений у договорі (для строкових договорів);
2) суму податків і зборів, які утримуються з вкладника, за весь строк розміщення вкладу (для строкових договорів), зазначений в договорі, із визначенням того, що банк виконує функції податкового агента;
3) суму комісійних винагород та інші витрати клієнта за періодами, пов'язані з розміщенням та обслуговуванням вкладу.
У разі, якщо договір банківського вкладу містить посилання на публічні правила/умови/договір/оферту тощо, банк на вимогу вкладника повинен надати копію (сканкопію) цих правил/умов/договору/оферти тощо.
Банки додатково до порядку розкриття інформації для вкладників про умови надання банківських послуг із залучення вкладів мають розкривати інформацію про графік роботи банку, його касового відділення та номери телефонів.
Зазначена інформація має бути розміщена банком в місцях, доступних для ознайомлення вкладників, зокрема, в операційному залі, офіційному сайті банку в мережі Інтернет.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Usovershenstvovan-poryadok-informirovaniya-obshhestvennosti-o-sisteme-garantirovaniya-vkladov-fizlic.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!