Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Посилено заходи з проведення фінрозслідувань корупційних правопорушень

5 квітня 2016 р.

На сьогодні одним із пріоритетних напрямків діяльності Держфінмоніторингу є розслідування фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна, пошуку та блокування активів колишніх українських високопосадовців.
У зв’язку з цим, Держфінмоніторингом спільно з правоохоронними органами забезпечується посилена співпраця з виявлення та припинення схем відмивання доходів від корупційних діянь.
Останнім часом найбільш плідно у цьому напрямку Держфінмоніторинг співпрацює з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ). Така співпраця запроваджена з самого початку роботи бюро. Так, на постійній основі здійснюється узгодження спільних дій як на рівні керівництва органів, так і на рівні аналітиків та детективів.
З метою вдосконалення роботи, спрямованої на проведення спільних розслідувань справ пов’язаних з корупцією в Україні, в Держфінмоніторингу створено відділ спільних фінансових розслідувань з НАБУ.
До основних завдань та функцій відділу належить проведення спільних з НАБУ розслідувань шляхом здійснення аналізу фінансових операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних від корупційних діянь, які проведені за участю вищих посадових осіб, підслідних НАБУ.
Слід зазначити, що досягнення успіху у протидії корупції в державі можливе лише за умови спільних зусиль та скоординованих дій.
Держфінмоніторинг і надалі рішуче налаштований на конструктивне продовження роботи над удосконаленням системи фінансового моніторингу в рамках державної політики протидії корупції.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Usileny-mery-po-provedeniyu-finrazsledovanij-korrupcionnyx-pravonarushenij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!