Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Юрособи зможуть надалі працювати на спрощеній системі оподаткування

21 грудня 2015 р.

На минулому тижні представники уряду та парламенту домовилися про те, що юрсоби зможуть й надалі працювати на спрощеній системі оподаткування на 3-й групі (Мінфін до цього пропонував позбавити їх такої можливості), пише агентство «РБК-Україна».

Водночас передбачається, що обмеження по річному обороту буде знижено вчетверо - до 5 млн гривень, а ставка підвищена на 1% - до 3% без сплати ПДВ та 5% - з ПДВ.

Ставки ПДВ, податків на прибуток і доходи фізосіб залишаться у вигляді, передбаченому компромісним варіантом податкової реформи, - по 20% і 18%.

Спірними залишаються поки ставки акцизного податку. На консультаціях депутатів і бізнесу учасники ринку просили збільшити ставки для всієї підакцизної групи на 30%. За вихідні Мінфін повинен був на даних параметрах звести бюджет, написати проект змін у Податковий кодекс і в неділю ще раз узгодити їх з депутатами.

У той же час аграріїв поки нічим порадувати. Уряд наполягає на пропорції збереження спецрежиму ПДВ 75%/25% (держбюджет/у власному розпорядженні), в першу чергу, тому що саме такий формат був узгоджений з МВФ. Депутати ж вважають за доцільне збереження спецрежиму в повному обсязі для тваринників, виноградарів і городників, в той час як для садівників погоджуються частково скасувати механізм пільги. Крім того, може залишитися фіксований сільгоспподаток.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/YUROSOBI-ZMOZHUT-NADALI-PRACYUVATI-NA-SPROSHHENIJ-SISTEMI-OPODATKUVANNYA-12202

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!