Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Врегульовано порядок проведення розрахунків центральних банків іноземних країн з резидентами та іноземними інвесторами

15 березня 2016 р.

Нацбанк постановою від 11.03.2016 року № 150 вніс зміни до Положення про порядок іноземного інвестування в Україну, якими встановив, що центральні банки іноземних країн мають право проводити розрахунки з резидентами та іноземними інвесторами за операціями, пов'язаними зі здійсненням іноземних інвестицій в Україну та їх поверненням (у тому числі поверненням прибутків, доходів, інших коштів, одержаних від інвестиційної діяльності цих банків в Україні), безпосередньо через власні кореспондентські рахунки, відкриті в уповноважених банках.
Використання центральними банками іноземних країн власних інвестиційних рахунків під час здійснення таких операцій не вимагається.
Зміни також внесені до Положення про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та кореспондентських рахунків банків - нерезидентів у гривнях.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Uregulirovan-poryadok-provedeniya-raschetov-centralnyx-bankov-inostrannyx-gosudarstv-s-rezidentami-i-inostrannymi-investorami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!