Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Врегульовано порядок доступу до Держреєстру речових прав на нерухомість

6 лютого 2017 р.

Постановою від 25.01.17 р. № 45 Кабмін вніс зміни, якими врегулював порядок доступу членів Громадської ради доброчесності та приватних виконавців до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно ("Урядовий кур'єр" від 04.02.17 р. № 22).
Відтепер члени Громадської ради доброчесності матимуть безоплатний та повний доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для перевірки та аналізу інформації щодо відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності.
Також постановою Кабінету Міністрів України врегульовано доступ приватних виконавців до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Зазначимо, що Законом України "Про виконавче провадження" визначено, що під час виконання рішень виконавець має право на безпосередній доступ до інформації про боржників, їхнє майно, доходи та кошти, у тому числі конфіденційної, яка міститься в державних базах даних і реєстрах, у тому числі електронних.
Таким чином, Урядом зроблено черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів захисту прав людини, власності, економічних інтересів громадян та інвесторів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uregulirovan-poryadok-dostupa-k-Gosreestru-veshhnyx-prav-na-nedvizhimost.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!