Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Спрощено Порядок електронного адміністрування реалізації пального

7 липня 2016 р.

За ініціативи Міністерства фінансів Уряд схвалив проект постанови, що спростить умови та забезпечить прозорість порядку реєстрації платниками акцизного податку усіх без виключення осіб, що реалізують пальне. Прийняття відповідного проекту постанови «Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування реалізації пального» дозволяє особам, що діють за договором про спільну діяльність без утворення юридичної особи, зареєструватись як платники акцизного податку, щоб продавати пальне.
Міністерство фінансів продовжує активну роботу над вдосконаленням податкової системи в Україні, в тому числі – над спрощенням адміністрування податків для платників податків та покращенням умов для ведення бізнесу.
Затверджений проект постанови дозволяє привести у відповідність до чинного ПКУ Порядок електронного адміністрування реалізації пального. Зокрема, виключається норма, згідно з якою лише фізичні та юридичні особи могли реєструватись як платники акцизного податку з реалізації пального. Така норма не дозволяла особам, що діють за договорами про спільну діяльність, без утворення юридичної особи, реєструватися платниками акцизного податку та продавати пальне.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-uprostilo-poryadok-elektronnogo-administrirovaniya-realizacii-topliva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!