Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Українці зможуть платити за комуналку радянськими заощадженнями

13 липня 2016 р.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4946 "Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо зарахування грошових заощаджень, поміщених в період до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, в рахунок погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг)".
12 липня цього року проект був зареєстрований в ВР і переданий на розгляд керівництву. Але на офіційному парламентському сайті самого тексту законопроекту немає, тому які саме пропозиції в ньому містяться, можна здогадуватися лише з назви.
Варто відзначити, що тему повернення радянських вкладів експлуатував вже не один політик.
Останній раз зараховувати заощадження громадян, втрачених в колишньому Ощадбанку СРСР, пропонував нардеп Петро Симоненко. У квітні 2012 р він подав до парламенту проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо питання повернення та компенсації втрачених знецінених заощаджень громадян).
До цього питання активно дискутувалося в 2008 році. І тоді Міністерство з питань житлово-комунального господарства навіть публікувало роз'яснення з посиланням на постанову Кабміну "Про виплати в 2008 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень". У ньому значилося, що компенсаційні виплати їх власникам проводяться шляхом зарахування коштів за їх бажанням на поточний чи депозитний рахунок, відкритий в Ощадбанку. Інші виплати або компенсації оплати комунальних послуг цією постановою не передбачалися, зазначалося в роз'ясненні.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://ubr.ua/

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ukraincy-smogut-platit-za-kommunalku-sovetskimi-sberezheniyami

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!