Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Українцям доведеться самим ремонтувати під`їзди та горища багатоквартирних будинків

21 березня 2016 р.

Як відомо, до початку липня в Україні ЖЕКи повинні позбутися своїх функцій. Замість цього громадянам доведеться самим визначитися з керуванням житлоплощею, наприклад, створити Організацію співвласників багатоквартирних будинків і почати самим займатися ремонтом і управлінням житлового фонду.
Відповідний закон парламент України прийняв ще в середині справи минулого року, тобто українцям дали лише рік для визначення з формою управління. У законі підкреслюється, що за тих, хто не встигне прийняти рішення самостійно, місцева влада вибере управителя в ході конкурсу.
За словами експертів, мешканці також мають право передати частину функцій управління будинком підприємцю або керуючій компанії, або зайнятися управлінням самостійно без створення ОСББ.
Експерти підкреслюють, що тепер власники квартир повинні забезпечувати санітарні та протипожежні норми на прибудинковій території та загальної площі. Крім того, тепер українцям доведеться самим замість ЖЕКів ремонтувати підвали, дахи та під'їзди багатоквартирних будинків.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Ukraincam-pridetsya-samim-remontirovat-podezdy-i-cherdaki-mnogokvartirnyx-domov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!