Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Україна та Туреччина планують укладання Угоди про вільну торгівлю

16 травня 2016 р.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська взяла участь в офіційній зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міністром національної оборони Турецької Республіки паном Ісметом Їлмазом. Під час зустрічі обговорили перспективи поглиблення двостороннього співробітництва, зокрема, у військово-технічній і торговельній сферах.
Наталія Микольська повідомила про домовленості, які були досягнуті під час цієї зустрічі, а саме: пожвавлення торгівлі вже цього року, збільшення обсягів експорту та турецьких інвестицій в економіку України, а також домовлено завершити переговорний процес стосовно укладання Угоди про вільну торгівлю на збалансованих та взаємовигідних умовах якомога швидше.
Також вирішено провести переговори стосовно проектів: “Протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно” та оновленої Угоди між Турецькою Республікою та Україною про взаємне сприяння та захист інвестицій, підписаної у 1996 році.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ukraina-i-Turciya-planiruyut-zaklyuchenie-Soglasheniya-o-svobodnoj-torgovle.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!