Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Україна та Швейцарія підписали протокол щодо регулювання міжнародних перевезень

20 травня 2016 р.

19 травня 2016 року, у М.Лейпциг, ФРН, відбулось підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів від 30 жовтня 2000 року та Протоколу до Угоди та отримання повноважень на його підписання.
Протоколу розроблений Міністерством інфраструктури України, що зумовлено необхідністю вдосконалення договірно-правової бази та створення відповідного механізму регулювання відносин у галузі міжнародних автомобільних перевезень між двома державами.
Підписання Протоколу забезпечить надійний міжнародно-правовий механізм для реалізації та активізації процесу двосторонніх міждержавних зв’язків між Україною та Швейцарською Конфедерацією, розвитку співробітництва у галузі міжнародних автомобільних перевезень та налагодження ділових зв’язків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ukraina-i-SHvejcariya-podpisali-protokol-otnositelno-regulirovaniya-mezhdunarodnyx-perevozok.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!