Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

УКБС закликає скасувати податок з кредитів загиблих в АТО воїнів

13 липня 2016 р.

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» в черговий раз закликала Парламент підтримати родини загиблих під час антитерористичної операції воїнів, які залишили непогашені кредити. А саме, звільнити від оподаткування суми списаних боргів полеглих захисників Вітчизни.
Так, з вказаного питання до банків постійно звертаються родичі загиблих. Однак, на сьогодні неможливо списати за рахунок резерву проблемні кредити  воїнів України, які загинули під час АТО, без коригування фінансового результату до оподаткування. 
УКБС вважає вкрай важливою і необхідною підтримку Державою у цьому питанні родин військовослужбовців, які поклали своє життя за територіальну цілісність та суверенітет нашої Вітчизни. Тому було б справедливим та доцільним звільнити від оподаткування суми проблемної кредитної заборгованості загиблого в АТО воїна, яка списується банком за зверненням членів його сім’ї (спадкоємців).
Вирішення цього питання можливе шляхом внесення змін до Податкового кодексу, якими вищевказана заборгованість буде віднесена до безнадійної та не буде включатися до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи.
Законодавче врегулювання проблеми оподаткування безнадійної заборгованості загиблих у зоні АТО військовослужбовців забезпечить підтримку їх сімей, які втратили годувальника, а також зняттю соціальної напруги. Це також буде важливим сигналом для громадян нашої країни, що Україна є соціально орієнтованою державою.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/UKBS-prizyvaet-otmenit-nalog-po-kreditam-pogibshix-v-ATO-voinov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!