Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Вже з наступного року пенсію можна оформити з будь-якої точки України

4 листопада 2016 р.

З 1 січня 2017 року планується повне переведення усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання чи роботи.
Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг щодо пенсійного забезпечення. У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного Фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян.
Цей процес починатиметься із поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня розпочнеться впровадження  абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для громадян - пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання чи роботи, як це є зараз.
Також кожна працююча людина буде мати доступ до своєї пенсійної справи і зможе дивитися як протягом свого трудового життя вона накопичує собі на пенсію і яка виплата у неї буде при виході на пенсію.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uzhe-so-sleduyushhego-goda-pensiyu-mozhno-budet-oformit-s-lyuboj-tochki-Ukrainy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!