Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Вимоги банків: кому зараз дадуть кредит

6 червня 2016 р.

Краще перестрахуватися, ніж недоблюсти - це ключовий принцип українських банків при кредитуванні на поточний момент. Не тільки щодо кредитування бізнесу, але при роботі з населенням аналогічно.
Від своєї супер обережності втрачають як самі банки, позбавляючи себе додаткового заробітку, так і позичальники, потреба кредитування яких помітно зросла.
Як відзначають фінанси, враховуючи падіння доходів громадян, їх мінливість, почастішали звернення людей за кеш-кредитами або картковими позиками не під покупки, а для перекредитування, позичання грошей до зарплати.
За рівнем кредитування, відзначають фінансисти, система повернулася до 2009-2010 років, коли банкам України було легше відмовляти, розуміючи, що 80 % - це неповернення.
Достукатися до кредиту
Незважаючи на заяви проспектів, сайтів про спрощений доступ до кредитів (іноді навіть без довідки про доходи) наявність документів, понад необхідного пакета, бажана. Крім паспорта, коду, даних про зарплату, підтвердити ймовірність і бажання розрахуватися в майбутньому по боргах допоможуть довідки про фінансові можливості членів сім'ї, про додаткові прибутки, рух по рахунках в інших українських банках, наявність інших активів.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://newsoboz.org/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Trebovaniya-bankov-komu-sejchas-dadut-kredi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!