Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Топ 5 бізнесів, які варто розпочати весною

14 березня 2016 р.

Весною варто розпочинати бізнес на вирощуванні зелені, салатів. Про це розповів бізнес- експерт Андрій Степаненко.

Вирощування зелені на продаж
"Навіть елементарне вирощування зеленої цибулі, кропу і редьки може принести чималий дохід. Зараз модно навіть серед киян знімати невеличку ділянку з землею за містом. Там можна виростити зелень не лише для себе а й для інших. Погодні умови цього року сприяють розвитку бізнесу. Якщо посадити зелену цибулю, за 3 тижні вона вже дасть врожай. А якщо її ще й накрити плівкою, то врожай матимете на тиждень раніше. Пучечок цибулі зараз ни ринках 5 гривень. За тиждень він буде до 2-3 гривень. Зелень можна також пропонувати колегам в офісі. Залюбки її розкуплять, - каже експерт. - За спостереженням аграріїв, вирощування салату, цибулі, петрушки, кропу, руколи рентабельніше вирощування овочів в чотири рази. За правильного і грамотного ведення бізнесу і наявності власної земельної ділянки в 10 соток чистий прибуток може становити 10-15 тис. грн на місяць.

Вирощування овочевої розсади у промислових масштабах
"Для вирощування розсади з кінця підійде і плівковий парничок. Його перевагою є те, що він швидко прогрівається і не вимагає фундаменту, бо має легку конструкцію. Ціна каркаса залежно від розміру і матеріалу становить від 1000 до 2500 грн, ціна плівки — така сама. Розвивати бізнес можна двома способами: придбати малу розсаду, виростити її більшою і продати, або виростити розсаду в стаканчиках. Другий спосіб менш затратний і більш прибутковий. За сезон можна отримати 30-60 тисяч гривень прибутку. Після розсади в теплиці вирощують теплолюбиві фрукти, наприклад ананаси. Виходить дуже прибутково "

Миття вікон та прибирання біля будинків
"Найпростіший спосіб організації бізнесу. Він не потребує ніяких затрат. А поит на таку послугу є. Варто пройтися по багатоповерхівках і розклеїти оголошення. Миття одного вікна 30 гривень, якщо пластикове і 40 дерев'яне. За день можна помити до 50 вікон. Додатково ще просять помогти попрати тюлі та повішати їх"

Організація пікніків для корпорацій
"Цей бізнес буде користуватися попитолм у Кииян та жителів великих міст. В місті чимало туристичних фірм, але тих, які вивезуть на природу, організують шашлик і заберуть назад — обмаль. Середнє замовлення в таких фірм- 200 гривень з людини. Сюди входять і розважальні конкурси й ігри. Треба розробляти дешевший варіант і включити сюди перевезення"

Експрес- перукарня
Послуги постригтися за 30 гривень, чи зробити манікюр стануть популярними. Кількість грошей, вкладених у таку майстерню залежить від приміщення та майстрів, які там працюватимуть. Зараз це один із найпопулярніших видів заробітку.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Top-5-biznesov-stoit-nachat-vesnoj.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!