Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Топ-10 правових подій тижня для бізнесу c 18 по 24 липня

25 липня 2016 р.

1. Кримінальні справи на підприємців заведуть тільки при наявності реальних доказів

Тепер в податкову міліцію будуть передаватися матеріали податкових перевірок тільки після остаточного завершення всіх адміністративних і судових процедур оскарження. Тобто, кримінальні справи будуть порушуватися при наявності реальних доказів вчинення кримінальних злочинів. Про це йдеться в наказі від 18.07.2016 № 633. Терміни передачі матеріалів - протягом 20 робочих днів, наступних за днем ​​узгодження прийнятих за їх результатами податкових повідомлень-рішень.

2. Затверджено порядок ведення реєстру неприбуткових установ і організацій

Кабмін постановою № 440 затвердив Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій. Встановлено, що неприбуткові організації включаються до Реєстру (який веде ДФС) за кодом згідно з ЄДРПОУ. Ознака неприбутковості привласнює контролюючий орган за основним місцем обліку неприбуткової організації. Неприбуткові організації, які до 1.01.2017 не приведуть свої установчі документи у відповідність до вимог, виключаються з Реєстру.

3. Скасовано марки апостиля

22 липня набув чинності наказ № 199/783/1838/5, яким змінено процедуру проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України. Встановлено, що посадова особа, проставляється апостиль шляхом внесення запису до реєстру, візуалізує апостиль в формі електронного документа. В такому випадку проставляється печатка компетентного органу (замість марки апостиля).

4. Правила роботи фондових бірж змінені

НКЦБФР 19 липня затвердила зміни до Положення про функціонування фондових бірж. Передбачається розмежувати біржові списки - для цінних паперів і для інших фінансових інструментів. Такі списки біржа повинна оприлюднити (при їх наявності) у вільному доступі. Також фондова біржа зобов'язана перевіряти емітента на відповідність ознакам фіктивності та в разі їх виявлення повідомляти Комісії. Крім того, розширено перелік підстав, за яких не допускається внесення і перебування в біржовому списку цінних паперів.

5. Роботодавцям спростять подачу вакансій в Держслужбу зайнятості

У ДСЗ презентували для роботодавців нову спрощену форму подачі вакансій, яку можна буде заповнити через телефонний дзвінок або відправити по Інтернету. Таким чином, подача роботодавцем вакансій займе не більше декількох хвилин. Форма буде спрощена до 6 коротких пунктів.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://jurliga.ligazakon.ua/

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Top-10-pravovyx-sobytij-nedeli-dlya-biznesa-c-18-po-24-iyulya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!