Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тернопільський осередок ВГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» продовжує навчання бухгалтерів області!

26 червня 2014 р.

Уже стало традицією щомісячно проводити семінари-практикуми для бухгалтерів Тернопільщини.

Захід проводився Тернопільським осередком Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» 24 червня 2014 року в Тернопільському торгово-економічному коледжі.

Як завжди, питання на семінарі були дуже актуальними:

1. Огляд змін у податковому законодавстві на дату семінару.

2. Бухгалтерський та податковий облік операцій з основними засобами та їх оформлення первинними документами.

3. Індексуємо заробітну плату працівників на підприємстві.

Лекторами виступили Висоцька Олена Олегівна – сертифікований аудитор, Оленин Галина Петрівна – завідувач сектора адміністративних та консультаційних послуг Тернопільської ОДПІ, які чітко та професійно надали інформацію за темою семінару та відповіли на запитання бухгалтерів.

Після семінару учасники поділилися своїми враженнями та побажаннями, про що говорять самі учасники:

ТОВ «Надзбруччя – Хліб», головний бухгалтер Юрій Петрович: «Багато корисної інформації беремо з друкованих видань, але найціннішим є живе спілкування: запитання – відповіді. Доступно і ґрунтовно висвітлено тему семінару з практичними прикладами. Бажаю успіхів і натхнення працівникам Бухгалтерського клубу».

ТОВ «Завод «Альфа Газпромкомплект», головний бухгалтер Надія Антонівна: «На семінарах отримуємо чітку професійну інформацію, кваліфіковані лектори завжди допоможуть у вирішенні будь-яких проблемних питань. Позитивним є залучення спеціалістів з податкових органів, фондів соціального страхування та вирішення питань у дискусіях».

Усі учасники клубу-семінару отримали відповіді на запитання, що їх цікавили, і з вдячністю за організацію заходу залишали зал.  Ми раді, що виправдали надії бухгалтерів!

З нами завжди є рішення!
[i1479] 

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!