Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тепер регуляторні акти будуть супроводжуватися цифровими розрахунками

16 березня 2016 р.

В Україні практично не було подібних механізмів реалізації та індикативної оцінки ефективності державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва.
Тепер регуляторні акти будуть супроводжуватися цифровими розрахунками.
З 15 березня 2016 року вступає в дію Постанова КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 г.№ 308". Так, відтепер будь-який проект регуляторного акту буде супроводжуватися цифровими розрахунками як загального регуляторного впливу, так і М-тестом. Про це повідомляє прес-служба Державної регуляторної служби України.
Така методика впроваджена для того, щоб рішення влади були економічно обгрунтованими і ефективними. Також важливо, щоб розробник проекту регуляторного акта міг в доступній, зрозумілою суспільству формі довести економічну доцільність свого рішення.
Також у відомстві підкреслили, що в Україні практично не було подібних механізмів реалізації та індикативної оцінки ефективності державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва, дерегулювання і поліпшення регуляторного середовища для підприємницької діяльності.
Впровадження нового для України регуляторного інструменту - М-тесту буде сприяти організації та консолідації громадянського суспільства, впровадження демократичних шляхів впливу громадськості на прийняття регуляторних рішень, а також призведе до зростання фінансових можливостей малого і мікробізнесу через зменшення витрат на зайве регулювання.
Також у відомстві нагадали, що одним із пріоритетів Порядку денного асоціації між Україною та ЄС визначено імплементацію політики щодо малих та середніх підприємств в національне законодавство України. Імплементація політики щодо малих та середніх підприємств, яка заснована на десяти принципах Акту про малий бізнес для Європи (SBA), передбачає впровадження М-тесту.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Teper-regulyatornye-akty-budut-soprovozhdatsya-cifrovymi-raschetami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!