Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тарифи «Укрпошти» змінилися з 1 квітня поточного року

14 квітня 2016 р.

На офіційному сайті державного підприємства «Укрпошта» важко відшукати інформацію про те, що з 1 квітня деякі послуги на підприємстві змінилися. Але люди, які часто користуються послугами пошти, помітили це і поділилися цією інформацією в соціальних мережах.
Наприклад, мелітополець Вадим поділився в одній з соцмереж таким спостереженням: «До уваги тих, хто користується послугами« Укрпошти »! Введена нова, як мені здалося, не афішована послуга - заповнення бланка посилки замість вас. Вартість послуги - 1,80 грн. Я періодично відправляю посилки і знаю, що відправити невеликий конверт по Україні коштує 7,20 грн., але вчора мене попросили оплатити 9,00 грн. Подорожчало? Ні, просто з'явилася нова платна послуга - заповнити рядки адресатів замість вас! А якщо заповнити пару рядків самому, то ціна залишиться колишньою. Але ось чому про це не говорять відразу, а мовчки заповнюють?».
За роз'ясненням ми звернулися до Мелітопольського Центр поштового зв'язку №4 (виконує роль Головпоштамту Мелітополя). Маркетолог підприємства Ірина Махініч дала нам грунтовні пояснення: «З 1 квітня змінилися деякі послуги в тарифах «Укрпошти». Наприклад, відправка бандеролі-листа вагою до 100 грам коштувала 7,25 грн., а з 1 квітня коштує 7,80 грн. (+ 20% ПДВ). Зберігання цінного листа або дрібного пакета коштувало 3,80 грн., а тепер 4,00 грн. (+ 20% ПДВ). За поштові перекази до 2000 грн. стягується 2,40 грн., а понад 2000 грн. - 12 грн. А послуга, про яку ви говорите - заповнення бланка посилки за 1,80 грн. - у нас з'явилася ще до 1 квітня».
Підбивши підсумок сказаному, можна сказати наступне: можливо, для людини з поганим зором послуга заповнення бланка буде приємною і важливою допомогою. Але якщо ви самостійно можете заповнити бланк, то зверніть увагу працівника пошти на це, інакше заплатите 1,80 грн.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Tarify-Ukrposhty-izmenilis-s-1-aprelya-tekushhego-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!