Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тарифні квоти на імпорт товарів з держав-членів ЄС: кому і скільки?

22 січня 2015 р.

Затверджено Порядок контролю за розподілом тарифної квоти.
Цей Порядок визначає механізм використання тарифних квот на імпорт в Україну товарів з держав - членів ЄС та з інших країн, якщо це передбачено міжнародними договорами України про вільну торгівлю з цими країнами.
Зокрема, встановлено, що розподіл тарифної квоти між особами, що здійснюють ввезення товарів для вільного обігу в Україні, здійснюється у порядку черговості залежно від часу та дати реєстрації митницею митної декларації.
Заявкою на отримання декларантом тарифної квоти є подана митниці митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа для випуску товарів у вільний обіг (заповнена у звичайному порядку, або додаткова до попередньої, періодичної, тимчасової декларацій, або попередня митна декларація з обсягом даних, необхідним для випуску товарів у вільний обіг), у якій задекларовано:
- код товару на рівні товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД;
- країну походження товарів;
- код тарифної преференції, визначеної Класифікатором звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України.
Для отримання декларантом тарифної квоти на обсяг товарів, задекларованих у митній декларації, митниці, крім декларації, подаються документи, що підтверджують статус преференційного походження товарів (сертифікати про перевезення товарів EUR.1 або декларацію-інвойс - у разі, якщо експортером товарів є визнаний іноземною митницею країни-контрагента уповноважений експортер).
Інформація про резервування тарифної квоти відображається у ПІК "Облік тарифних квот" та доступна для перегляду на всіх митницях.
У разі надання декларанту картки відмови за поданою ним митною декларацією ПІК "Облік тарифних квот" вивільняє зарезервовану тарифну квоту та надає їй статус невикористаної.
Наказ Мінфіну від 11.12.14 р. № 1203 набуде чинності з дня набрання чинності розділом IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, але не раніше дня його офіційного опублікування.
Готується до опублікування в „Офіційному віснику України” від 30.01.15 р. № 6.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!