Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Субсидії є безповоротною знижкою держави на ЖКП і не потребуватимуть повернення

9 листопада 2016 р.

Житлові субсидії є механізмом безповоротної, адресної компенсації державою витрат громадян на оплату житлово-комунальних послуг і не потребуватиме повернення громадянами державі.
Недобросовісні політики ширять неправдиві чутки, що громадянам доведеться повертати вартість субсидій, або що підвищення Урядом мінімальної заробітної плати до 3200 грн вплине на призначення субсидій.
Субсидія - це є компенсація, знижка для конкретної української родини, виходячи з її доходу, яка є безповоротною, яка є виплатою за конкретну українську родину. І це ні в якому разі не може призвести ні до повернення цих грошей, ні до чого іншого.
Українські громадяни мають зрозуміти, що частину грошей сплачує держава як конкретна знижка для конкретної української родини.
При цьому, для більшості громадян України вартість сплати житлово-комунальних послуг порівняно з минулим роком не зміниться, а навпаки у деяких випадках навіть зменшиться.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Subsidii-yavlyayutsya-bezvozvratnoj-skidkoj-gosudarstva-na-ZHKU-i-ne-potrebuyut-vozvrata.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!