Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Рядок «Інші» додатку 6 до декларації з ПДВ: коли заповнюється?

2 вересня 2016 р.

Податківці у ЗІР, категорія 101.20 повідомили наступне. Відповідно до п. 10 розд. III Порядку № 21 довідка (Д6) (додаток 6 до податкової декларації з ПДВ (далі – довідка (Д6)) подається платниками, які заповнюють рядок 5 податкової декларації з ПДВ, та підприємствами (організаціями) інвалідів.
Пунктом 3 розд. V Порядку № 21 передбачено, що довідка (Д6) заповнюється в розрізі операцій, що не є об’єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, операцій з постачання послуг за межами митної території України та послуг, що здійснюються за межами митної території України, з урахуванням їх місця постачання відповідно до пп. 186.2, 186.3 ПК.
Довідка (Д6) складається з 2-х таблиць. Таблиця 1, зокрема, передбачає відображення операцій: що не є об’єктом оподаткування (ст.196 ПК); з постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено відповідно до пп. 186.2, 186.3 ПК за межами митної території України; які звільнені від оподаткування (ст. 197 ПК, підрозд. 2 розд. XX ПК, міжнародні договори (угоди)), у розрізі назви операції, пункту (підпункту), статті ПКУ та суми.

Крім того, таблиця містить рядок «Інші» та рядок «Усього згідно із статтею Кодексу».
Особливостей щодо заповнення рядка «Інші» Порядком № 21 не передбачено.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Stroka-Inshi-prilozheniya-6-k-deklaracii-po-NDS-kogda-zapolnyaetsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!